בניה ושיפוצים

בנייה, שיפוצים והשבחת נכסים מבית קבוצת מרום

בנייה, שיפוצים והשבחת נכסים מבית קבוצת מרום

קבוצת מרום הינה חברה העוסקת בניהול נכסים, שיווק פרוייקטים, בנייה ושיפוצים. כחלק מפועלנו למען בעלי הנכסים עמם אנו עובדים באופן שוטף, הוקמה חטיבת הבניה, השיפוצים והשבחת נכסים מבית קבוצת מרום, שמטרתה העיקרית הנה להגדיל את תשואת הנכס, באמצעות ביצוע פרויקטים בשלל הסוגים וההיקפים. כמו כן, החטיבה מבצעת פרויקטים חיצוניים ומשתמשת ביכולות שנרכשו במרוצת השנים ובאנשי מקצוע מהטובים בשוק הבנייה והשיפוצים. אנו מאמינים בשירות יוצא דופן, שקיפות מלאה ויחסי ידידות עם לקוחותינו. כל זאת, בשילוב עמידה מדויקת בלוחות זמנים ועלויות מאפשרים לנו להשיג תוצרים סופיים רמה אחת מעל כולם!

השלבים בדרך לתוצאות הטובות ביותר עבור בנייה, שיפוצים והשבחת הנכס שלכם

שלב ראשון
פגישת הכרות
בשלב זה נכיר אתכם ונציג את עצמנו. נאפיין את אופי הפרויקט, נתמחר ונציב יעדים משותפים יחד - כאלה שיתנו מענה על שאלות חשובות כמו: תוצר סופי של הפרויקט, לוחות זמנים ועוד.
שלב ראשון
שלב שני
הכנות לתחילת פרויקט
יחד איתכם, נבין בדיוק מהם השירותים שנידרש לספק ומהן הפעולות שיש לבצע באופן שוטף בבניין. לאחר מכן נבחר את הספקים המתאימים עבור הפרויקט ונגבש מודל ניהול סופי עבור הבית המשותף.
שלב שני
שלב שלישי
ביצוע ותפעול הפרויקט
בשלבי הביצוע, נמנה מנהל פרויקט מקצועי ומוסמך, שיהיה אחראי על ביצוע הפרויקט, עמידה בלוחות הזמנים ועמידה בסטנדרט הגבוה אותו אנו מציבים. בשלב זה נדאג גם לעדכן אתכם במתרחש על מנת לשמור על שקיפות מלאה לכל אורך הפרויקט.
שלב שלישי
שלב רביעי
גמרים וליטוש
מתקרבים לסיום! בשלב זה נאמוד את קצב ההתקדמות ונקדם את השלבים הסופיים של הפרויקט. בחלק זה ניתן מענה לכל הדגשים שקיבלנו מהלקוח וממנהל הפרויקט שלנו, ונוודא שתתקבל תוצאה סופית יוצאת דופן.
שלב רביעי
זהו סיימנו!
מתחייבים לתוצאות
סיימנו! עכשיו נותר רק להתרשם מהתוצאה הסופית ולנשום לרווחה.
זהו סיימנו!

לנכס שלכם מגיע הרבה יותר ואנחנו יודעים בדיוק איך לעשות את זה. שנדבר?

ניהול חדשני

חדשנות בבניה

שימוש בטכנולוגיות בניה מתקדמות עבור תוצרים איכותיים באמת.

מקצועיות

מקצועיות

צוות מסור ומקצועי אשר סונן בקפידה ועבר הכשרות רלוונטיות.

wallet

מחיר ללא תחרות

ביצוע עבודות ותיקונים בנכס תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת.

Heart

תשומת לב ללקוח

שירות ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא את שביעות רצון הלקוחות.

לקוחות ממליצים