קבוצת מרום - למה לעבוד איתנו?

אנו מאמינים בכל ליבנו שזוהי חובתו של כל נכס נדל״ני להיות מנוהל ברמות הגבוהות ביותר, וזכותו של כל לקוח לקבל את הערך הגבוה ביותר בעבור הנדל״ן שברשותו. באמצעות מתן דגש יומיומי על יכולות הצוותים המקצועיים וטיב השירותים אותם אנו מציעים ללקוחותינו, נדאג לשפר ולהרחיב את סל היכולות והשירותים אשר ביכולתנו להציע – בהתאם להבנת שוק הנדל״ן בישראל ומתוך היכרות מעמיקה עם שותפינו לדרך, בעלי הנכסים והדיירים בישראל. אנו בטוחים בכל ליבנו כי חווית הלקוח נדרשת להיות תמיד בראש סדר העדיפויות. לכן, נשאף להעניק ללקוחותינו שקט נפשי וביטחון תוך שימת דגש על ערכים כמו אמינות, שקיפות, מקצועיות, רצון מתמיד לשיפור ושאיפה לשלמות. קבוצת מרום פועלת מתוך אמונה ורצון אמיתי לשנות את פני הנדל״ן בישראל ומציעה את שירותי ניהול הנכסים ואחזקת המבנים הטובים ביותר בארץ, בהתחייבות.

הנהלת קבוצת מרום

רפאל גדל וחונך בעיר ירושלים, שם סלל את דרכו בעולם המכירות. את עולם הנדל"ן התחיל בשנת 2016 בשנים האחרונות כל פועלו היה בתיווך נכסים פרטיים, ליווי לקוחות, מכירה, אכלוס, קנייה ותפעול מערכתי בחברתנו. כיום, רפאל מוביל את ניהול מחלקת האכלוס שאמונה על מציאת דיירים לדירות המנוהלת ע"י החברה ביעילות ובמהירות.

רפאל

רפאל אמסלם

סמנכ"ל מכירות

ליאור גדל ומתגורר כיום במושב רשפון, ובשל כך מכיר היטב את אזור גוש דן בכלל ואזורי תל אביב-והרצליה בפרט לרמת הרחובות והבניינים בהם. בשנת 2016 הקים ליאור את החברה והיה למייסדה וכיום הוא משמש כמנכ״ל החברה בפועל. לליאור ניסיון רב בתחום הנדל״ן החל משיווק ומכירת נדל״ן, ניהול ואחזקת נכסי נדל״ן ויזמות נדל״ן. במהלך השנים האחרונות הוביל ליאור מאות עסקאות מגוונות בתחום הנדל״ן . ליאור הוא הלב הפועם בכל מה שקשור לניהול החברה, לשמירה על קשרי לקוחות בטווח הארוך ודאגה מתמדת לשימור ושיפור החברה והנעשה בה.

ליאור מרום

ליאור מרום

מנכ"ל שותף ומייסד

בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ויזמות באוניברסיטת הבינתחומי בהרצליה ובעל התמחות ייחודית בתחום הפיננסים. שגב הוא ממקימיה של החברה והיה שותף משמעותי בהקמה ובמינוף החברה. לשגב ניסיון עצום בכל נושא הבנייה, השיפוצים והפרויקטים המורכבים. שגב פיתח והקים את חטיבת האנרגיה המתחדשת ״מרום סולאר״ ובין עיסוקיו נמצא ניהול פיננסי של החברה ולקוחותיה, ניהול חשבונות בריאים לבניינים מנוהלים, פגישות עם יזמים בכירים במשק על מנת לקדם את החברה בכל יום ועוד.

שגב

שגב אפרים

סמנכ"ל כספים

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ויזמות באוניברסיטת הבינתחומי (RRIS) בהרצליה ובעל ניסיון עשיר במכירות ופיתוח עסקי. עומר הצטרף לחברה והיווה חלק מהותי בהפיכתה לחדשנית, מתוכננת ומדויקת יותר בכל הקשור לגיוס לקוחות חדשים, שיפור תהליכים בחברה והקמת מערכים נוספים בה. במרבית שנותיו האחרונות עסק בתחום השיווק והמכירות וכיום הוא מביא עימו ניסיון זה לטובת ניווט והדרכת כלל הגורמים בחברה במטרה לשפר ולמקסם תוצאות - הן עבור החברה והן עבור לקוחותיה. בין עיסוקיו נמצא ניהול תחום המכירות בחברה, ניהול קשרי וחווית הלקוח וטיפול מסור בתפקוד השוטף של חברי הצוות והמשרד.

עומר צור חדש

עומר צור

סמנכ"ל שיווק

הצוות שלנו - קבוצת מרום

עומר שיקינד

עומר שינקינד

פיתוח עסקי וקשרי לקוחות - ניהול נכסים
עופרי רותם

עפרי רותם

סמנכ"לית תפעול
אביעד משל

אביעד משל

מנכ"ל
עומר בן חמו

עומר בן חמו

פיתוח עסקי וקשרי לקוחות - אחזקת מבנים
איליי פרץ

איליי פרץ

מנהלת משרד
עמנואל

שמואל אייש

מנהל תחזוקה ראשי
עמנואל

עמנואל קנדוב

מנהל תחזוקה - אזור השרון
לזימי

אורן לזימי

מנהל תחזוקה - אזור מרכז