קבוצת מרום - למה לעבוד איתנו?

אנו מאמינים בכל ליבנו שזוהי חובתו של כל נכס נדל״ני להיות מנוהל ברמות הגבוהות ביותר, וזכותו של כל לקוח לקבל את הערך הגבוה ביותר בעבור הנדל״ן שברשותו. באמצעות מתן דגש יומיומי על יכולות הצוותים המקצועיים וטיב השירותים אותם אנו מציעים ללקוחותינו, נדאג לשפר ולהרחיב את סל היכולות והשירותים אשר ביכולתנו להציע – בהתאם להבנת שוק הנדל״ן בישראל ומתוך היכרות מעמיקה עם שותפינו לדרך, בעלי הנכסים והדיירים בישראל. אנו בטוחים בכל ליבנו כי חווית הלקוח נדרשת להיות תמיד בראש סדר העדיפויות. לכן, נשאף להעניק ללקוחותינו שקט נפשי וביטחון תוך שימת דגש על ערכים כמו אמינות, שקיפות, מקצועיות, רצון מתמיד לשיפור ושאיפה לשלמות. קבוצת מרום פועלת מתוך אמונה ורצון אמיתי לשנות את פני הנדל״ן בישראל ומציעה את שירותי ניהול הנכסים ואחזקת המבנים הטובים ביותר בארץ, בהתחייבות.

הנהלת קבוצת מרום

ליאור גדל ומתגורר כיום במושב רשפון, ובשל כך מכיר היטב את אזור גוש דן בכלל ואזורי תל אביב-והרצליה בפרט לרמת הרחובות והבניינים בהם. בשנת 2016 הקים ליאור את החברה והיה למייסדה וכיום הוא משמש כמנכ״ל החברה בפועל. לליאור ניסיון רב בתחום הנדל״ן החל משיווק ומכירת נדל״ן, ניהול ואחזקת נכסי נדל״ן ויזמות נדל״ן. במהלך השנים האחרונות הוביל ליאור מאות עסקאות מגוונות בתחום הנדל״ן . ליאור הוא הלב הפועם בכל מה שקשור לניהול החברה, לשמירה על קשרי לקוחות בטווח הארוך ודאגה מתמדת לשימור ושיפור החברה והנעשה בה.

ליאור מרום

ליאור מרום

מנכ"ל ומייסד החברה

בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ויזמות באוניברסיטת הבינתחומי בהרצליה ובעל התמחות ייחודית בתחום הפיננסים. שגב הוא ממקימיה של החברה והיה שותף משמעותי בהקמה ובמינוף החברה. לשגב ניסיון עצום בכל נושא הבנייה, השיפוצים והפרויקטים המורכבים. שגב פיתח והקים את חטיבת האנרגיה המתחדשת ״מרום סולאר״ ובין עיסוקיו נמצא ניהול פיננסי של החברה ולקוחותיה, ניהול חשבונות בריאים לבניינים מנוהלים, פגישות עם יזמים בכירים במשק על מנת לקדם את החברה בכל יום ועוד.

IMG_9181-Edit

שגב אפרים

סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ויזמות באוניברסיטת הבינתחומי (RRIS) בהרצליה ובעל ניסיון עשיר במכירות ופיתוח עסקי. עומר הצטרף לחברה והיווה חלק מהותי בהפיכתה לחדשנית, מתוכננת ומדויקת יותר בכל הקשור לגיוס לקוחות חדשים, שיפור תהליכים בחברה והקמת מערכים נוספים בה. במרבית שנותיו האחרונות עסק בתחום השיווק והמכירות וכיום הוא מביא עימו ניסיון זה לטובת ניווט והדרכת כלל הגורמים בחברה במטרה לשפר ולמקסם תוצאות - הן עבור החברה והן עבור לקוחותיה. בין עיסוקיו נמצא ניהול תחום המכירות בחברה, ניהול קשרי וחווית הלקוח וטיפול מסור בתפקוד השוטף של חברי הצוות והמשרד.

עומר צור

עומר צור

סמנכ"ל שיווק וקשרי לקוחות

רפאל גדל וחונך בעיר ירושלים, שם סלל את דרכו בעולם המכירות. את עולם הנדל"ן התחיל בשנת 2016 בשנים האחרונות כל פועלו היה בתיווך נכסים פרטיים, ליווי לקוחות, מכירה, אכלוס, קנייה ותפעול מערכתי בחברתנו. כיום, רפאל מוביל את ניהול מחלקת האכלוס שאמונה על מציאת דיירים לדירות המנוהלת ע"י החברה ביעילות ובמהירות.

רפאל-אמסלם

רפאל אמסלם

מנהל שיווק ומכירות

ניב גדל בכפר נופך הממוקם במרכז הארץ, שם התחיל את דרכו בעסק משפחתי שעסק בהשבחת נכסים. במהלך תקופתו בעסק, היה אחראי על תחזוק ותפעול המערך האופרטיבי בעסק וכך צבר ניסיון רב בתחום השיפוצים והבנייה. ניב הגיע לקבוצת מרום לאחר תקופה ארוכה בה צבר כלים, ידע וניסיון בתחום השבחת הנכסים אותה הוא מוביל בחברתנו. כיום, ניב לוקח חלק משמעותי בתפעול מקצועי ומסור תוך מתן שקט ללקוחות החברה.

ניב בובליל

ניב בובליל

מנהל אופרציה ושרות לקוחות

הצוות שלנו - קבוצת מרום

עידן

עידן פיינהולץ

מנהל שיווק וקשרי לקוחות
אור הדר

אור הדר

מנהל מחלקת מכירות ושירות לקוחות
IMG_9162-Edit

נח צברי

מנהל מחלקת סולאר