קבוצת מרום

קבוצת מרום מספקת מגוון רחב של שירותים ופתרונות בתחום הנדל״ן והבנייה משנת 2016. הקבוצה כוללת בתוכה את חטיבות ניהול הנכסים, אחזקת המבנים, הבנייה והסולאר – הכל תחת קורת גג אחת. כל פועלנו נעשה מתוך רצון אמיתי לשנות את פני הנדל״ן בישראל, ומתוך האמונה ששינוי זה מתחיל בשאיפה למצוינות, בתשוקה למקצוע ובשילוב בין השניים. תחום הנדל״ן בישראל דורש מהפכנות, ואנו בקבוצת מרום מבינים זאת. בשנים האחרונות עמלנו רבות על מנת לייצר ולפתח מוצרים ומודלים מתקדמים לטובת ניהול נכסי נדל״ן, השכרתם והשבחתם, תוך מתן דגש על שירות מקיף ועבודה יומיומית עבור התחזוקה השוטפת של הנכסים אותם אנו מנהלים וכל זאת על מנת להעניק שקט נפשי וביטחון כלכלי ללקוחותינו ושותפינו לדרך – בעלי הנכסים בישראל.

הנהלת קבוצת מרום

ליאור גדל ומתגורר כיום במושב רשפון, ובשל כך מכיר היטב את אזור גוש דן בכלל ואזורי תל אביב-והרצליה בפרט לרמת הרחובות והבניינים בהם. בשנת 2016 הקים ליאור את החברה והיה למייסדה וכיום הוא משמש כמנכ״ל החברה בפועל. לליאור ניסיון רב בתחום הנדל״ן החל משיווק ומכירת נדל״ן, ניהול ואחזקת נכסי נדל״ן ויזמות נדל״ן. במהלך השנים האחרונות הוביל ליאור מאות עסקאות מגוונות בתחום הנדל״ן . ליאור הוא הלב הפועם בכל מה שקשור לניהול החברה, לשמירה על קשרי לקוחות בטווח הארוך ודאגה מתמדת לשימור ושיפור החברה והנעשה בה.

ליאור מרום

ליאור מרום

מנכ"ל ומייסד החברה

בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ויזמות באוניברסיטת הבינתחומי בהרצליה ובעל התמחות ייחודית בתחום הפיננסים. שגב הוא ממקימיה של החברה והיה שותף משמעותי בהקמה ובמינוף החברה. לשגב ניסיון עצום בכל נושא הבנייה, השיפוצים והפרויקטים המורכבים. שגב פיתח והקים את חטיבת האנרגיה המתחדשת ״מרום סולאר״ ובין עיסוקיו נמצא ניהול פיננסי של החברה ולקוחותיה, ניהול חשבונות בריאים לבניינים מנוהלים, פגישות עם יזמים בכירים במשק על מנת לקדם את החברה בכל יום ועוד.

IMG_9181-Edit

שגב אפרים

סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ויזמות באוניברסיטת הבינתחומי (RRIS) בהרצליה ובעל ניסיון עשיר במכירות ופיתוח עסקי. עומר הצטרף לחברה והיווה חלק מהותי בהפיכתה לחדשנית, מתוכננת ומדויקת יותר בכל הקשור לגיוס לקוחות חדשים, שיפור תהליכים בחברה והקמת מערכים נוספים בה. במרבית שנותיו האחרונות עסק בתחום השיווק והמכירות וכיום הוא מביא עימו ניסיון זה לטובת ניווט והדרכת כלל הגורמים בחברה במטרה לשפר ולמקסם תוצאות - הן עבור החברה והן עבור לקוחותיה. בין עיסוקיו נמצא ניהול תחום המכירות בחברה, ניהול קשרי וחווית הלקוח וטיפול מסור בתפקוד השוטף של חברי הצוות והמשרד.

עומר צור

עומר צור

סמנכ"ל שיווק וקשרי לקוחות

רפאל גדל וחונך בעיר ירושלים, שם סלל את דרכו בעולם המכירות. את עולם הנדל"ן התחיל בשנת 2016 בשנים האחרונות כל פועלו היה בתיווך נכסים פרטיים, ליווי לקוחות, מכירה, אכלוס, קנייה ותפעול מערכתי בחברתנו. כיום, רפאל מוביל את ניהול מחלקת האכלוס שאמונה על מציאת דיירים לדירות המנוהלת ע"י החברה ביעילות ובמהירות.

רפאל-אמסלם

רפאל אמסלם

מנהל שיווק ומכירות

ניב גדל בכפר נופך הממוקם במרכז הארץ, שם התחיל את דרכו בעסק משפחתי שעסק בהשבחת נכסים. במהלך תקופתו בעסק, היה אחראי על תחזוק ותפעול המערך האופרטיבי בעסק וכך צבר ניסיון רב בתחום השיפוצים והבנייה. ניב הגיע לקבוצת מרום לאחר תקופה ארוכה בה צבר כלים, ידע וניסיון בתחום השבחת הנכסים אותה הוא מוביל בחברתנו. כיום, ניב לוקח חלק משמעותי בתפעול מקצועי ומסור תוך מתן שקט ללקוחות החברה.

ניב בובליל

ניב בובליל

מנהל אופרציה ושרות לקוחות

הצוות שלנו - קבוצת מרום

עידן

עידן פיינהולץ

מנהל שיווק וקשרי לקוחות
אור הדר

אור הדר

מנהל מחלקת מכירות ושירות לקוחות
IMG_9162-Edit

נח צברי

מנהל מחלקת סולאר