שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא ניהול נכסים

שירותי הניהול כוללים את הטיפול בנכס מא׳ ועד ת׳, לרבות מציאת שוכרים מתאימים, עריכה וחידוש חוזים, התנהלות שוטפת מול הדיירים ומתן מענה לכל בעיותיהם, התנהלות מול אנשי מקצוע בעת הצורך ועוד. כל השירותים נעשים בשקיפות מלאה מול בעלי הנכסים ובמטרה אחת ובלעדית: מיקסום תשואת הנכס ומתן שקט אבסולוטי ומינימום התעסקות מצד בעל הנכס.

החברה מאמינה בהון האנושי שלה ובמתן שירות וליווי אישי ומותאם. לכן, לפני כל ההסכמים ותחילת העבודה – אנו נגיע אליכם, ביום ובשעה שמתאימה לכם לפגישת היכרות קצרה ולא מחייבת, ובה נפרט על השירותים, נענה על שאלות שיעלו ובעיקר נכיר אחד את השני.

חברתנו מתמחה בניהול דירות עבור בעלי נכסים עם דירה אחת ועבור אלו עם מספר דירות. רובו המוחלט של בעלי הנכסים להם אנו מעניקים שירותי ניהול הנם בעלי מספר נכסים, ובמצב כזה, הערך המוסף שלנו בא לידי ביטוי בצורה משמעותית אף יותר. מרבה נכסים? קבוצת מרום.
אנו מאמינים ושמים דגש עיקרי על שירות וליווי צמוד ברמה הגבוהה ביותר, בהתחייבות! כמו כן, אנו מבצעים את העבודה בצורה מקצועית ומהימנה, וזאת בשל הידע והניסיון הרב שרכשנו לאורך שנים ארוכות בהן אנו מנהלים נכסי נדל״ן רבים ומגוונים ברחבי הארץ.
בשנים האחרונות עמלנו רבות על מנת לפתח מוצרים שונים בתחום ניהול הנכסים בישראל. לחברה מספר מסלולי ניהול פופולריים, החל ממסלול הניהול הקלאסי ועד למסלולים המעניקים מוצרי הבטחת שכר דירה, ביטוח צ׳קים ועוד. על מנת להבין איזה מן המסלולים הוא המתאים עבורכם ועבור הנכס שלך, נצטרך להבין ולאפיין את הצרכים שלכם, ולהתאים עבורכם את המסלול המתאים ביותר.
אנו עובדים על בסיס הצלחה ובכפוף לפירעון דמי השכירות. משמע, כל עוד הדירה ריקה והצ'ק לא נפרע – לא יבוצע שום תשלום עבורנו. את התשלום הראשון עבור שירותי הניהול נגבה אך ורק לאחר שנוודא כי בעל הנכס קיבל את התשלום מהדיירים בהצלחה.
החברה הקימה חברת בת (״מרום בניה״) אשר מטרתה העיקרית היא מתן שירותי תיקון וביצוע במידת הצורך. המטרה הינה להוזיל עלויות לבעלי הנכסים בטווח הקצר והארוך תוך שמירה על איכות גימור וביצוע גבוהים מן הרגיל ומתן אחריות ארוכת טווח וביטחון שיש על מי לסמוך בנושא זה.

שאלות ותשובות בנושא אחזקת מבנים

אחזקה איכותית של בניין דורשת קפדנות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, הכל על מנת לגרום לדיירי הבניין ובעלי הדירות תחושה טובה וחווית מגורים בסטנדרט גבוה. במצב שבו אינכם מרוצים מהשירות שאתם מקבלים כיום, או שהייתם רוצים להביא לשינוי משמעותי בדרך בה מתנהל הבניין שלכם- תוכלו בכל רגע נתון לקחת שירותים של חברת ניהול ואחזקה אחרת.
על מנת לתחזק את הבניין בצורה האופטימלית, תוך מתן דגש על בטיחות, ניקיון יסודי, ניהול חשבון בנק ״בריא״, תחזוקה מונעת ועוד – יש להתייחס ברצינות לנושאים אלו ולתת לחברה מקצועית לטפל בהם.
אנו בקבוצת מרום מנגישים שירותים אלו בצורה טכנולוגית וחדשנית, באמצעות שימוש באפליקציה נוחה ופשוטה לתפעול – וכזו המאפשרת לנו לבצע את עבודתנו נאמנה ולשמור על רצף טיפולי תקין לבניין. כל שנדרש הוא לפנות אלינו, ולאחר פגישת היכרות קצרה בה נגיע לבניין, נאפיין יחד את צרכיו ונוכל להתחיל בתהליך.
בהחלט! ההבדל העיקרי בין חברת ניהול ואחזקה אמינה ומקצועית לבין ועד בית הינה שחברת ניהול מבצעת את האחזקה השוטפת כחלק משגרת היום שלה, בעוד שוועד הבית הינו בן אדם פרטי מטעם הבניין. כפי שאתם יודעים, לכולנו כבני אדם ישנה עבודה, משימות אישיות ותחביבים ולכן הניהול לרוב, הנעשה על ידי אדם פרטי, אינו יכול להגיע לרמות התפעול אשר תציע חברת אחזקות. בכדי לבדוק היתכנות, ולבצע אפיון מדויק וקפדני עבור הבניין שלכם – צרו עמנו קשר ונתאם פגישת היכרות. הפגישה אמנם בלתי מחייבת, אבל המוצר והשירות אשר תקבלו מאיתנו יהיה הטוב ביותר בשוק, בהתחייבות!
שירותי האחזקה אותם אנו מציעים מתחילים כבר בשלב האפיון. בשלב הראשוני, לאחר פגישת היכרות קצרה, נבנה מודל מותאם לבניין שלכם וכזה העונה על כל דרישותיכם ורצונותיכם. לאחר מכן, נדאג לבצע את כל הבדיקות המקדימות וכל הטיפולים הנדרשים על מנת להביא את הבניין למצב הנקרא ״איפוס״. הכוונה במונח ״איפוס״ הנה להביא את הבניין למצב בו הכל תקין ואין שום חובות, תקלות או בדיקות שטרם בוצעו. לאחר מכן נבצע את הליך הגבייה וננהל עבורכם את חשבון הבניין בשיטה של חשבון בנק ״בריא״, אשר יאפשר לנו לנהל בצורה חכמה ויסודית את הבניין ואת ההוצאות השוטפות בו. מכאן ואילך, כל תקלה, מקטנה ועד גדולה – תועבר לטיפולנו המסור. כל בקשה, או רצון לשנות ולשפר – יועבר אלינו ואנו נדאג לספק זאת על הצד הטוב ביותר, והכל על מנת לגרום לחווית מגורים מדהימה עבור דיירי הבניין.
ההסכם מולנו הינו לתקופה בת שנה בלבד ומתחדש באופן אוטומטי משנה לשנה. אנחנו במרום אחזקות מאמינים בעבודה קשה ובשירות מסור ואדיב – ובהתאם לכך, במידה ולא נדע לספק לכם את אלו, תהיו רשאים בכל שלב להתנתק מההסכם מולנו כחברה המנהלת. הוספנו סעיפים מיוחדים בהסכם אשר מיועדים להפיג חששות אלו בדיוק. ההתחייבות היחידה שישנה היא ההתחייבות שלנו לבצע את שירותי ניהול הבניין ותחזוקתו ברמה הגבוהה ביותר ולוודא שלא תרצו שניפרד לעולם 🙂
ישנם מספר יתרונות בעבודה מולנו כחברת הניהול והאחזקה של הבניין שלכם: ראשית, אנו מציעים שימוש בטכנולוגיה חדשנית המאפשרת לדיירים לפתוח קריאות בזמן אמת, ולנו, חברת הניהול – לסגור קריאות אלו באופן מיידי מרגע קבלת הדיווח באפליקציה. כמו כן, אנו מציעים את טובי אנשי המקצוע בכל תחום, אשר נבחרו בקפידה לאורך השנים, ונישא בכל אחריות בה תיקון כזה או אחר לא בוצע על הצד הטוב ביותר. לבסוף, אנו בשונה מחברות ניהול אחרות, מתאימים את השירות שלנו לבניין ולא להפך. אנו מאמינים בשקיפות מלאה ולכן נספק דו״חות מפורטים, נוזיל עלויות וננהל חשבון בנק ״בריא״ לבניין, אשר יאפשר לנו להביא ערך מוסף משמעותי לבניין – והדיירים בו יהיו הראשונים ליהנות מכך!
כשם שכל בניין שונה ממשנהו, כך גם הדרישות של כל בניין אינן זהות. המומחיות שלנו הינה לאפיין בקפידה את הבניין טרם כניסתנו לתפקיד הניהול והאחזקה, ולהביא הצעה מותאמת אישית, רלוונטית ומשתלמת ביותר. ראשית עלינו ללמוד את הבניין ולהבין את צרכיו. לאחר שנבין בדיוק מה הבניין צריך, נחשוב על מה הבניין רוצה – כלומר, אילו פעולות ושירותים יוכלו לשפר את התחושה בבניין, את הנראות שלו ואת חווית המגורים בכלל. מיותר לציין, שהכל נעשה בשקיפות מלאה ואנו נדאג לספק לכם ערך גבוה יותר מהעלויות אותן אנו דורשים. תבדקו אותנו 🙂

שאלות ותשובות בנושא בנייה ושיפוצים

כיום אנו יודעים לבצע מגוון רחב של עבודות בהיקפים שונים. לאורך שנות פעילותנו, ביצענו פרויקטים רבים ומגוונים ואנו יודעים לתת מענה איכותי לשלל סוגי הביצוע. חברתנו מתמחה בליווי, ייעוץ ושירותי קונסטרוקציה לקבלנים, מוסדות ולקוחות פרטיים. אנו יודעים לספק עבור לקוחותינו מעטפת מקצועית וליווי אישי, החל משלב התכנון לכל אורך הפרויקט, ונדאג לקבלת כל האישורים והמסמכים הנדרשים עבור ביצוע העבודה.
שיפוץ עשוי להיחשב לתהליך מעט מאיים הכולל לרוב הוצאות כספיות משמעותיות, כרוך בבירוקרטיה מסובכת ועלול להימשך זמן רב. היתרונות הבולטים של ביצוע פרויקט שיפוץ או השבחה עם חטיבת הבנייה שלנו כולל שימוש בשיטות עבודה יעילות וטכנולוגיות מתקדמות, תוך שמירה על סדר וארגון לכל אורך התהליך – מתחילתו ועד סופו – ולבסוף, לקבל תוצאה שלא רק תשביע את רצונכם אלא גם תעלה משמעותית את ערך הנכס. אנו דוגלים במקצועיות ושקיפות ודואגים להציע מחירים משתלמים ביותר לקהל לקוחותינו תוך שימת דגש על איכות וטיב העבודה.
מהם העלויות של שירותי הבנייה שלכם? העלויות של עבודות בנייה ושיפוצים משתנות מפרויקט לפרויקט. על מנת לקבל הבנה מעמיקה בנושא העלויות, נפעל תחילה על מנת לאפיין את הפרויקט ואת ההוצאות הנדרשות עבור ביצועו. היתרון המשמעותי שלנו בתחום זה הינו שאנו מבצעים את רוב הפרויקטים בעצמנו ולכן יודעים להוזיל עלויות במקרים מסוימים תוך שמירה על סטנדרט בנייה גבוה ביותר ביחס לשוק. יתרה מכך, משום שזמן בעולם הבנייה שווה לא מעט כסף – נשקיע מאמצים רבים בתכנון זמנים איכותי ומדויק ככל הניתן על מנת לאמוד את העלויות האמיתיות של כל פרויקט.
מרום בנייה מתמחה בקשת רחבה של יכולות, וזאת בשל הניסיון הרב שצברנו במרוצת השנים. בין הפרויקטים שביצענו נכללו עבודות שלד, ריצוף, שיש וגבס. כמו כן, ביצענו עבודות שונות מבחינת היקפי העבודה בפרויקטים ארוכים ומורכבים יותר כמו גם עבודות שיפוץ פשוטות במחירים תחרותיים. ביצענו עבודות בבתים פרטיים, בניינים, דירות יוקרה ועוד. ניתן לומר כי המומחיות הגדולה ביותר שלנו היא שלב האפיון והתכנון, בו למעשה אנו מציבים יעדים ומשתמשים באנשי המקצוע הנכונים ביותר לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך חסכון ודאי של כסף לקהל לקוחותינו, בהתחייבות.

שאלות ותשובות בנושא אנרגיה סולארית

״מרום סולאר״ מבצעת התקנת מערכות בבתים פרטיים, מערכות מסחריות ומערכות אוף-גריד (off-grid). בנוסף, מספקת החברה ללקוחותיה שירותי סולאר מקיפים הכוללים תמיכה, תיקונים ועוד. ראשית, נגיע לאתר או לבית הלקוח, ונקבל תכניות של הגג. נבצע את המדידות הנדרשות, נוודא כי ברשותנו כל הטפסים הרלוונטיים ונבצע פתיחת תיק פיזי בחברת החשמל על מנת לקדם ולבצע את ההתקנה. לאחר ההתקנה נבצע חיבור לחברת החשמל ונריץ את המערכת. מלבד כל השירותים הללו, ״מרום סולאר״ היא היחידה בתחום המספקת אחריות מלאה ל-25 שנים על המוצרים עצמם ושנתיים אחריות מלאה על ההתקנה עצמה. במהלך התקופה כולה נהיה זמינים לכל שאלה, התייעצות ונהיה שם עבורכם לפתרון כל תקלה.
מערכות אוף גריד הינן מערכות משוכללות יותר עם היקף עבודה נרחב יותר. בהתקנה שכזו, נחבר את הפאנלים הסולאריים למצברים וכך נהפוך את האתר למעין תחנת כוח קטנה. למעשה הרעיון הוא לשמור את החשמל במצברים שלנו ולספק חשמל באופן עצמאי. מערכות אוף-גריד ישמשו לרוב אנשים שצריכים חשמל לטובת צריכה לילית, עסקית או לצרכי אגירת חשמל לטווח הארוך.
ראשית, היתרון החשוב ביותר אינו קשור אלינו – הוא קשור לגמרי אליכם ולתרומה שלכם לאיכות הסביבה. שימוש בפאנלים סולאריים הינה דרך ישירה לעזור לכדור, ובאמצעותם אנו יכולים לתרום אנרגיה ירוקה לכל גוף או מוצר הדורש זאת.
היתרונות הבולטים בעבודה איתנו הם בעיקר הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, והקשת הרחבה והמגוונת של הפרויקטים השונים בשלל סוגי המורכבויות. לנו ב״מרום סולאר״ יש את היכולת להגיע לאתר המבוקש, לאפיין את הפרויקט ביעילות ולהנגיש הצעת עבודה מפורטת ומסודרת על מנת להקנות ביטחון משלבי התכנון ועד לשלבי הביצוע והתפעול השוטף.
בנוסף, נלווה אתכם בתהליך קבלת המימון עבור הפרויקט ונדאג לסייע בכל דבר שתצטרכו על מנת לייצר עבורכם השקעה איכותית תוך תרומה אמיתית לכדור הארץ. כמו כן, ניתן אחריות מלאה ושירותי תיקונים ותמיכה הכוללים פתיחת תיק בחברת החשמל, הסבר והדרכה על התהליך, בדיקות ותיקונים במידת הצורך, שטיפת פאנלים במחירים המשתלמים ביותר בשוק ועוד.
העלויות של שירותינו משתנות מפרויקט לפרויקט ותלויות באופן ישיר בהיקף הפרויקט ודרישותיו, האלמנטים המשתנים ועוד. טרם ביצוע הפרויקט, נגיע לאתר ונבצע אפיון מקיף של הפרויקט. באפיון זה נבין את היתכנות הפרויקט, נחשב יחד איתכם את איכות ההשקעה, נבין כיצד ניתן למקסם את התשואה וכיצד ניתן להפיק מקסימום אנרגיה מהשטח הנדלני הלא מנוצל שלכם. מכיוון שבמדינת ישראל ניתן לקבל מימון גבוה מאוד הנע בין 80%-100% עבור התקנות פאנלים סולאריים, אנו נעבוד קשה לא רק על ביצוע הפרויקט אלא נשים דגש רב בתכנון העלויות ונוזיל עלויות על מנת למקסם רווחים עבורכם.
תחילה, יש לציין כי ניתן לקבל מימון גבוה הנע בין 80-100 אחוזי מימון מהבנק – כלומר כמעט ואין צורך להשקיע כסף מהכיס, וניתן להתייחס למעבר שכזה כהשקעה לכל עניין ודבר. ההשקעה תחזיר את עצמה תוך 5-7 שנים, כאשר כמעט ולא הוצאנו כסף מהכיס. את האנגריה שנייצר נמכור לחברת חשמל ונקבל עבור כך תשלום. בתשלום נשתמש להחזר המימון ולאחר שסיימנו להחזיר את כספי ההלוואה – הכסף שייכנס יהיה רווח נקי שלכם.
כן! כמובן שאנחנו כאן על מנת לוודא זאת ולבצע את כל הבדיקות הנדרשות למען קידום התהליך. ראשית, יש לבחון את הגג עצמו ולוודא את תקינותו ואת התאמתו להתקנה. בין הבדיקות של הגג נבחן את שיפוע הגג, את גודלו ואת הכיוון אליו פונה הגג. משם ניגש לבחון את ההיתרים הנדרשים, טפסי 4 וכיוב׳. אנחנו ב״מרום סולאר״ יודעים להגיע פיזית לנכס ולבחון את כל האלמנטים הללו על מנת לוודא את היתכנות ההתקנה ולהציע הצעת מחיר מתאימה, תוך ליווי מקיף ומקצויע לכל אורך הפרויקט.
התקנה ממוצעת לוקחת בין יומיים לשלושה ימים. כמובן שהפרויקט אינו מתחיל ואינו נגמר בהתקנה עצמה. משך פרוייקט ממוצע, מקצה לקצה, עשוי לקחת בין חודש לשלושה חודשים לכל היותר – מרגע ההגעה הראשונית לאתר ועד לשלב בו אתם מפיקים חשמל בעצמכם, בצורה פסיבית.