שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא שיווק פרוייקטים

 מעצם היותנו יזמים בעצמנו, אנו מכירים את הראש היזמי ויודע לפעול לפיו. כך, אנו מספקים ליזם תהליכי מכירה מדוייקים ומחושבים, תוך העברת הערכים אותם רוצה היזם להעביר אל לקוחות הקצה – המשקיעים. יתרה מכך, החברה מפעילה מערכי שיווק מתוחכמים באמצעות יצירת תוכן איכותי ומקורי, המאפשר איתור משקיעים ורוכשים רלוונטיים בלבד. בנוסף וחשוב מכל – אנו עושים את המכירות בעצמנו. בעלי החברה בעצמם הם אלו המבצעים את הפגישות אל מול הרוכשים על מנת להכיר את כלל התהליכים והמורכבויות בשלב מקדים – מה שמוביל לתוצרים איכותיים באמת. כלל העבודה מתבצעת תוך מתן עדכונים שוטפים, הן ליזמים והן למשקיעים, על מנת לחבר בין השניים עד ליצירת העסקה המושלמת. 

ראשית כל, יש להכיר לעומק את היזם של הפרוייקט, שכן היזם מייצג את אופי השיווק והפרויקט כולו. בשלבים הבאים, נבצע מחקר שוק קפדני הכולל את סקירת האזור, פרוייקטים נוספים בסביבה, והבנת הפרוייקט עצמו על כל מרכיביו ומאפייניו. באמצעות מחקר מקדים זה, אנו יודעים לאפיין את היתרונות והחסרונות של כל פרוייקט, לייצר תחזיות מדויקות להפליא, לאפיין ולהקים את הקמפיין השיווקי והאסטרטגיה העומדת מאחוריו, להכשיר את מערך המכירות, התמיכה ושירות הלקוחות. כך, אנו ממקדים את המשקיעים עבור ההשקעה הטובה ביותר עבורם, תוך שאנו מספקים תוצאות מקסימליות ליזם.

המודל לפי פועלת חטיבת שיווק הפרוייקטים הינה מתן מעטפת מקיפה ליזם. בין היתר, מחקרים מקדימים, לפיהם אנו מקימים את פלטפורמות השיווק והאסטרטגיה השיווקית לפיהן יפעל שיווק הפרויקט. אנו נותנים שקט נפשי מלא ליזם באמצעות התנהלות ישירה ושוטפת מול חברות השיווק עמן אנו פועלים, התנהלות מול עורכי הדין לאורך כל התהליך. כמו כן, שקיפות היא שם המשחק מבחינתנו. אנו ננהל את תהליכי המכירה בתצורה קפדנית ומסודרת באמצעות אספקת דוחות שבועיים לאורך כל הפרויקט וניהול רווחיות הפרויקט בהתאם ליעדי המכירה שהוגדרו מראש.

בחטיבה מספר גורמים המשפיעים באופן ישיר על הצלחתה לאורך השנים. אנשי השיווק הטלפוני וצוות המכירות הם ליבו הפועם של הפרויקט, שכן הם מייצגים את האינטראקציה הראשונית בין המשקיע לפרויקט. אנו מכשירים בעצמנו את צוותי המכירות באמצעות הסברים מעמיקים על הפרויקט והסביבה, ביניהם היתרונות והחסרונות של כל פרויקט בשילוב סימלוציות המאפשרות לנו לנהל שיחה אפקטיבית עם משקיעים פוטנציאליים, וכזו שתתן להם ערך אמיתי.

שאלות ותשובות בנושא אחזקת מבנים

אחזקה איכותית של בניין דורשת קפדנות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, הכל על מנת לגרום לדיירי הבניין ובעלי הדירות תחושה טובה וחווית מגורים בסטנדרט גבוה. במצב שבו אינכם מרוצים מהשירות שאתם מקבלים כיום, או שהייתם רוצים להביא לשינוי משמעותי בדרך בה מתנהל הבניין שלכם- תוכלו בכל רגע נתון לקחת שירותים של חברת ניהול ואחזקה אחרת.
על מנת לתחזק את הבניין בצורה האופטימלית, תוך מתן דגש על בטיחות, ניקיון יסודי, ניהול חשבון בנק ״בריא״, תחזוקה מונעת ועוד – יש להתייחס ברצינות לנושאים אלו ולתת לחברה מקצועית לטפל בהם.
אנו בקבוצת מרום מנגישים שירותים אלו בצורה טכנולוגית וחדשנית, באמצעות שימוש באפליקציה נוחה ופשוטה לתפעול – וכזו המאפשרת לנו לבצע את עבודתנו נאמנה ולשמור על רצף טיפולי תקין לבניין. כל שנדרש הוא לפנות אלינו, ולאחר פגישת היכרות קצרה בה נגיע לבניין, נאפיין יחד את צרכיו ונוכל להתחיל בתהליך.
בהחלט! ההבדל העיקרי בין חברת ניהול ואחזקה אמינה ומקצועית לבין ועד בית הינה שחברת ניהול מבצעת את האחזקה השוטפת כחלק משגרת היום שלה, בעוד שוועד הבית הינו בן אדם פרטי מטעם הבניין. כפי שאתם יודעים, לכולנו כבני אדם ישנה עבודה, משימות אישיות ותחביבים ולכן הניהול לרוב, הנעשה על ידי אדם פרטי, אינו יכול להגיע לרמות התפעול אשר תציע חברת אחזקות. בכדי לבדוק היתכנות, ולבצע אפיון מדויק וקפדני עבור הבניין שלכם – צרו עמנו קשר ונתאם פגישת היכרות. הפגישה אמנם בלתי מחייבת, אבל המוצר והשירות אשר תקבלו מאיתנו יהיה הטוב ביותר בשוק, בהתחייבות!
שירותי האחזקה אותם אנו מציעים מתחילים כבר בשלב האפיון. בשלב הראשוני, לאחר פגישת היכרות קצרה, נבנה מודל מותאם לבניין שלכם וכזה העונה על כל דרישותיכם ורצונותיכם. לאחר מכן, נדאג לבצע את כל הבדיקות המקדימות וכל הטיפולים הנדרשים על מנת להביא את הבניין למצב הנקרא ״איפוס״. הכוונה במונח ״איפוס״ הנה להביא את הבניין למצב בו הכל תקין ואין שום חובות, תקלות או בדיקות שטרם בוצעו. לאחר מכן נבצע את הליך הגבייה וננהל עבורכם את חשבון הבניין בשיטה של חשבון בנק ״בריא״, אשר יאפשר לנו לנהל בצורה חכמה ויסודית את הבניין ואת ההוצאות השוטפות בו. מכאן ואילך, כל תקלה, מקטנה ועד גדולה – תועבר לטיפולנו המסור. כל בקשה, או רצון לשנות ולשפר – יועבר אלינו ואנו נדאג לספק זאת על הצד הטוב ביותר, והכל על מנת לגרום לחווית מגורים מדהימה עבור דיירי הבניין.
ההסכם מולנו הינו לתקופה בת שנה בלבד ומתחדש באופן אוטומטי משנה לשנה. אנחנו במרום אחזקות מאמינים בעבודה קשה ובשירות מסור ואדיב – ובהתאם לכך, במידה ולא נדע לספק לכם את אלו, תהיו רשאים בכל שלב להתנתק מההסכם מולנו כחברה המנהלת. הוספנו סעיפים מיוחדים בהסכם אשר מיועדים להפיג חששות אלו בדיוק. ההתחייבות היחידה שישנה היא ההתחייבות שלנו לבצע את שירותי ניהול הבניין ותחזוקתו ברמה הגבוהה ביותר ולוודא שלא תרצו שניפרד לעולם 🙂
ישנם מספר יתרונות בעבודה מולנו כחברת הניהול והאחזקה של הבניין שלכם: ראשית, אנו מציעים שימוש בטכנולוגיה חדשנית המאפשרת לדיירים לפתוח קריאות בזמן אמת, ולנו, חברת הניהול – לסגור קריאות אלו באופן מיידי מרגע קבלת הדיווח באפליקציה. כמו כן, אנו מציעים את טובי אנשי המקצוע בכל תחום, אשר נבחרו בקפידה לאורך השנים, ונישא בכל אחריות בה תיקון כזה או אחר לא בוצע על הצד הטוב ביותר. לבסוף, אנו בשונה מחברות ניהול אחרות, מתאימים את השירות שלנו לבניין ולא להפך. אנו מאמינים בשקיפות מלאה ולכן נספק דו״חות מפורטים, נוזיל עלויות וננהל חשבון בנק ״בריא״ לבניין, אשר יאפשר לנו להביא ערך מוסף משמעותי לבניין – והדיירים בו יהיו הראשונים ליהנות מכך!
כשם שכל בניין שונה ממשנהו, כך גם הדרישות של כל בניין אינן זהות. המומחיות שלנו הינה לאפיין בקפידה את הבניין טרם כניסתנו לתפקיד הניהול והאחזקה, ולהביא הצעה מותאמת אישית, רלוונטית ומשתלמת ביותר. ראשית עלינו ללמוד את הבניין ולהבין את צרכיו. לאחר שנבין בדיוק מה הבניין צריך, נחשוב על מה הבניין רוצה – כלומר, אילו פעולות ושירותים יוכלו לשפר את התחושה בבניין, את הנראות שלו ואת חווית המגורים בכלל. מיותר לציין, שהכל נעשה בשקיפות מלאה ואנו נדאג לספק לכם ערך גבוה יותר מהעלויות אותן אנו דורשים. תבדקו אותנו 🙂

שאלות ותשובות בנושא בנייה ושיפוצים

כיום אנו יודעים לבצע מגוון רחב של עבודות בהיקפים שונים. לאורך שנות פעילותנו, ביצענו פרויקטים רבים ומגוונים ואנו יודעים לתת מענה איכותי לשלל סוגי הביצוע. חברתנו מתמחה בליווי, ייעוץ ושירותי קונסטרוקציה לקבלנים, מוסדות ולקוחות פרטיים. אנו יודעים לספק עבור לקוחותינו מעטפת מקצועית וליווי אישי, החל משלב התכנון לכל אורך הפרויקט, ונדאג לקבלת כל האישורים והמסמכים הנדרשים עבור ביצוע העבודה.
שיפוץ עשוי להיחשב לתהליך מעט מאיים הכולל לרוב הוצאות כספיות משמעותיות, כרוך בבירוקרטיה מסובכת ועלול להימשך זמן רב. היתרונות הבולטים של ביצוע פרויקט שיפוץ או השבחה עם חטיבת הבנייה שלנו כולל שימוש בשיטות עבודה יעילות וטכנולוגיות מתקדמות, תוך שמירה על סדר וארגון לכל אורך התהליך – מתחילתו ועד סופו – ולבסוף, לקבל תוצאה שלא רק תשביע את רצונכם אלא גם תעלה משמעותית את ערך הנכס. אנו דוגלים במקצועיות ושקיפות ודואגים להציע מחירים משתלמים ביותר לקהל לקוחותינו תוך שימת דגש על איכות וטיב העבודה.
מהם העלויות של שירותי הבנייה שלכם? העלויות של עבודות בנייה ושיפוצים משתנות מפרויקט לפרויקט. על מנת לקבל הבנה מעמיקה בנושא העלויות, נפעל תחילה על מנת לאפיין את הפרויקט ואת ההוצאות הנדרשות עבור ביצועו. היתרון המשמעותי שלנו בתחום זה הינו שאנו מבצעים את רוב הפרויקטים בעצמנו ולכן יודעים להוזיל עלויות במקרים מסוימים תוך שמירה על סטנדרט בנייה גבוה ביותר ביחס לשוק. יתרה מכך, משום שזמן בעולם הבנייה שווה לא מעט כסף – נשקיע מאמצים רבים בתכנון זמנים איכותי ומדויק ככל הניתן על מנת לאמוד את העלויות האמיתיות של כל פרויקט.
מרום בנייה מתמחה בקשת רחבה של יכולות, וזאת בשל הניסיון הרב שצברנו במרוצת השנים. בין הפרויקטים שביצענו נכללו עבודות שלד, ריצוף, שיש וגבס. כמו כן, ביצענו עבודות שונות מבחינת היקפי העבודה בפרויקטים ארוכים ומורכבים יותר כמו גם עבודות שיפוץ פשוטות במחירים תחרותיים. ביצענו עבודות בבתים פרטיים, בניינים, דירות יוקרה ועוד. ניתן לומר כי המומחיות הגדולה ביותר שלנו היא שלב האפיון והתכנון, בו למעשה אנו מציבים יעדים ומשתמשים באנשי המקצוע הנכונים ביותר לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך חסכון ודאי של כסף לקהל לקוחותינו, בהתחייבות.

שאלות ותשובות בנושא אנרגיה סולארית

״מרום סולאר״ מבצעת התקנת מערכות בבתים פרטיים, מערכות מסחריות ומערכות אוף-גריד (off-grid). בנוסף, מספקת החברה ללקוחותיה שירותי סולאר מקיפים הכוללים תמיכה, תיקונים ועוד. ראשית, נגיע לאתר או לבית הלקוח, ונקבל תכניות של הגג. נבצע את המדידות הנדרשות, נוודא כי ברשותנו כל הטפסים הרלוונטיים ונבצע פתיחת תיק פיזי בחברת החשמל על מנת לקדם ולבצע את ההתקנה. לאחר ההתקנה נבצע חיבור לחברת החשמל ונריץ את המערכת. מלבד כל השירותים הללו, ״מרום סולאר״ היא היחידה בתחום המספקת אחריות מלאה ל-25 שנים על המוצרים עצמם ושנתיים אחריות מלאה על ההתקנה עצמה. במהלך התקופה כולה נהיה זמינים לכל שאלה, התייעצות ונהיה שם עבורכם לפתרון כל תקלה.
מערכות אוף גריד הינן מערכות משוכללות יותר עם היקף עבודה נרחב יותר. בהתקנה שכזו, נחבר את הפאנלים הסולאריים למצברים וכך נהפוך את האתר למעין תחנת כוח קטנה. למעשה הרעיון הוא לשמור את החשמל במצברים שלנו ולספק חשמל באופן עצמאי. מערכות אוף-גריד ישמשו לרוב אנשים שצריכים חשמל לטובת צריכה לילית, עסקית או לצרכי אגירת חשמל לטווח הארוך.
ראשית, היתרון החשוב ביותר אינו קשור אלינו – הוא קשור לגמרי אליכם ולתרומה שלכם לאיכות הסביבה. שימוש בפאנלים סולאריים הינה דרך ישירה לעזור לכדור, ובאמצעותם אנו יכולים לתרום אנרגיה ירוקה לכל גוף או מוצר הדורש זאת.
היתרונות הבולטים בעבודה איתנו הם בעיקר הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, והקשת הרחבה והמגוונת של הפרויקטים השונים בשלל סוגי המורכבויות. לנו ב״מרום סולאר״ יש את היכולת להגיע לאתר המבוקש, לאפיין את הפרויקט ביעילות ולהנגיש הצעת עבודה מפורטת ומסודרת על מנת להקנות ביטחון משלבי התכנון ועד לשלבי הביצוע והתפעול השוטף.
בנוסף, נלווה אתכם בתהליך קבלת המימון עבור הפרויקט ונדאג לסייע בכל דבר שתצטרכו על מנת לייצר עבורכם השקעה איכותית תוך תרומה אמיתית לכדור הארץ. כמו כן, ניתן אחריות מלאה ושירותי תיקונים ותמיכה הכוללים פתיחת תיק בחברת החשמל, הסבר והדרכה על התהליך, בדיקות ותיקונים במידת הצורך, שטיפת פאנלים במחירים המשתלמים ביותר בשוק ועוד.
העלויות של שירותינו משתנות מפרויקט לפרויקט ותלויות באופן ישיר בהיקף הפרויקט ודרישותיו, האלמנטים המשתנים ועוד. טרם ביצוע הפרויקט, נגיע לאתר ונבצע אפיון מקיף של הפרויקט. באפיון זה נבין את היתכנות הפרויקט, נחשב יחד איתכם את איכות ההשקעה, נבין כיצד ניתן למקסם את התשואה וכיצד ניתן להפיק מקסימום אנרגיה מהשטח הנדלני הלא מנוצל שלכם. מכיוון שבמדינת ישראל ניתן לקבל מימון גבוה מאוד הנע בין 80%-100% עבור התקנות פאנלים סולאריים, אנו נעבוד קשה לא רק על ביצוע הפרויקט אלא נשים דגש רב בתכנון העלויות ונוזיל עלויות על מנת למקסם רווחים עבורכם.
תחילה, יש לציין כי ניתן לקבל מימון גבוה הנע בין 80-100 אחוזי מימון מהבנק – כלומר כמעט ואין צורך להשקיע כסף מהכיס, וניתן להתייחס למעבר שכזה כהשקעה לכל עניין ודבר. ההשקעה תחזיר את עצמה תוך 5-7 שנים, כאשר כמעט ולא הוצאנו כסף מהכיס. את האנגריה שנייצר נמכור לחברת חשמל ונקבל עבור כך תשלום. בתשלום נשתמש להחזר המימון ולאחר שסיימנו להחזיר את כספי ההלוואה – הכסף שייכנס יהיה רווח נקי שלכם.
כן! כמובן שאנחנו כאן על מנת לוודא זאת ולבצע את כל הבדיקות הנדרשות למען קידום התהליך. ראשית, יש לבחון את הגג עצמו ולוודא את תקינותו ואת התאמתו להתקנה. בין הבדיקות של הגג נבחן את שיפוע הגג, את גודלו ואת הכיוון אליו פונה הגג. משם ניגש לבחון את ההיתרים הנדרשים, טפסי 4 וכיוב׳. אנחנו ב״מרום סולאר״ יודעים להגיע פיזית לנכס ולבחון את כל האלמנטים הללו על מנת לוודא את היתכנות ההתקנה ולהציע הצעת מחיר מתאימה, תוך ליווי מקיף ומקצויע לכל אורך הפרויקט.
התקנה ממוצעת לוקחת בין יומיים לשלושה ימים. כמובן שהפרויקט אינו מתחיל ואינו נגמר בהתקנה עצמה. משך פרוייקט ממוצע, מקצה לקצה, עשוי לקחת בין חודש לשלושה חודשים לכל היותר – מרגע ההגעה הראשונית לאתר ועד לשלב בו אתם מפיקים חשמל בעצמכם, בצורה פסיבית.