אחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים ובתים משותפים מבית קבוצת מרום

אחזקת מבנים וניהול מבית קבוצת מרום

בפני ועדי בתים עומדים אתגרים רבים מאוד. אתגרים אלו דורשים מיומנות, ניסיון והשקעה של זמן. שילוב של חברת ניהול הינה הדרך היחידה לגרום להתנהלות בריאה של הבניין ולחווית מגורים יוצאת דופן עבור הדיירים הגרים בו. בשנים האחרונות קודם משמעותית החוק לביטול ועדי הבית בבניינים. בשל כך, בעתיד הלא רחוק תהיה חובת השכרת שירותי ניהול ואחזקה. זו הדרך הבטוחה והנכונה ביותר לבצע את העבודה כפי שראוי שתתבצע.

חטיבת אחזקת המבנים מבית קבוצת מרום עוסקת בניהול ואחזקה של בניינים ובתים משותפים ברחבי הארץ. עקב פועלנו בשנים האחרונות בתחום ניהול הנכסים ובשילוב ההבנה והניסיון שרכשנו, הגיעה לידינו ההבנה שנדל״ן מכל סוג שהוא דורש ניהול – וניהול באיכות הגבוהה ביותר. עקב כך, שמנו לעצמנו כיעד לאתגר את הסטטוס קוו בכל הנוגע לניהול בתים משותפים בישראל. אנו פועלים במרץ רב על מנת לספק מעטפת שתיצור שקט וביטחון מלא תוך שמירה על נראות ותפקוד הבית המשותף וכלל המרכיבים בו. כך, אנו מבטיחים את שיפור המצב הקיים בבניין ומאפשרים חווית מגורים יוצאת דופן עבור הדיירים.

הדרך הבטוחה לאחזקת מבנים וניהול יעיל של הבניין שלכם

שלב ראשון
פגישת הכרות
השלב בו נגיע אליכם לבניין, נכיר אתכם ונציג את עצמנו. כמו כן, נספק עבורכם הסבר מקיף על התהליך והשירות, וניתן מענה מפורט לכל שאלותיכם.
שלב ראשון
שלב שני
אפיון צרכי הנכס ודרישותיו
יחד איתכם, נבין בדיוק מהם השירותים שנידרש לספק ומהן הפעולות שיש לבצע באופן שוטף בבניין. לאחר מכן נבחר את הספקים המתאימים עבור הפרויקט ונגבש מודל ניהול סופי עבור הבית המשותף.
שלב שני
שלב שלישי
קליטת הבניין והצגת חברת הניהול לדיירים
בשלב זה נרצה לאתר את כל התקלות הקיימות היום בנכס ולהגיע לאיפוסן, ומשם יחל תהליך הניהול השוטף של הבית המשותף.
שלב שלישי
שלב רביעי
הצגת חברת הניהול לדיירים
כעת נציג את מנהל הבניין לדיירים ונדאג להסבר מקיף על השירות ועל תוכנת הניהול על מנת שכל דיירי הבניין יבינו בדיוק כיצד חווית המגורים שלהם הולכת להשתפר מעתה ואילך.
שלב רביעי
זהו סיימנו!
ניהול שוטף ומתן מענה 24/7
כאן השקט מתחיל. אנו נבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר. נדאג לספק דוחות תקופתיים המשקפים את פעילות הבניין, נפעל למען ניהול התכנית הכלכלית בבניין בשיטת ניהול חשבון הבנק ״הבריא״ ובעיקר - נספק חווית דיור יוצאת דופן שטרם הכרתם!
זהו סיימנו!
ניהול חדשני

ניהול חדשני

ניהול הבניין מתבצע באמצעות שימוש באפליקציה דיגיטלית וחדשנית

מקצועיות

מקצועיות

צוות מסור ומקצועי אשר סונן בקפידה ועבר הכשרות רלוונטיות

wallet

מחיר ללא תחרות

ביצוע עבודות ותיקונים בנכס תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת

Heart

תשומת לב ללקוח

שירות ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא את שביעות רצון הלקוחות

לקוחות ממליצים