בניה ושיפוצים

בנייה, שיפוצים והשבחת נכסים מבית קבוצת מרום

בנייה, שיפוצים והשבחת נכסים מבית קבוצת מרום

קבוצת מרום הינה חברה העוסקת בניהול נכסים, שיווק פרוייקטים, בנייה ושיפוצים. כחלק מפועלנו למען בעלי הנכסים עמם אנו עובדים באופן שוטף, הוקמה חטיבת הבניה, השיפוצים והשבחת נכסים מבית קבוצת מרום, שמטרתה העיקרית הנה להגדיל את תשואת הנכס, באמצעות ביצוע פרויקטים בשלל הסוגים וההיקפים. כמו כן, החטיבה מבצעת פרויקטים חיצוניים ומשתמשת ביכולות שנרכשו במרוצת השנים ובאנשי מקצוע מהטובים בשוק הבנייה והשיפוצים. אנו מאמינים בשירות יוצא דופן, שקיפות מלאה ויחסי ידידות עם לקוחותינו. כל זאת, בשילוב עמידה מדויקת בלוחות זמנים ועלויות מאפשרים לנו להשיג תוצרים סופיים רמה אחת מעל כולם!

השלבים בדרך לתוצאות הטובות ביותר עבור בנייה, שיפוצים והשבחת הנכס שלכם

שלב ראשון
פגישת הכרות
בשלב זה נכיר אתכם ונציג את עצמנו. נאפיין את אופי הפרויקט, נתמחר ונציב יעדים משותפים יחד - כאלה שיתנו מענה על שאלות חשובות כמו: תוצר סופי של הפרויקט, לוחות זמנים ועוד.
שלב ראשון
שלב שני
הכנות לתחילת פרויקט
יחד איתכם, נבין בדיוק מהם השירותים שנידרש לספק ומהן הפעולות שיש לבצע באופן שוטף בבניין. לאחר מכן נבחר את הספקים המתאימים עבור הפרויקט ונגבש מודל ניהול סופי עבור הבית המשותף.
שלב שני
שלב שלישי
ביצוע ותפעול הפרויקט
בשלבי הביצוע, נמנה מנהל פרויקט מקצועי ומוסמך, שיהיה אחראי על ביצוע הפרויקט, עמידה בלוחות הזמנים ועמידה בסטנדרט הגבוה אותו אנו מציבים. בשלב זה נדאג גם לעדכן אתכם במתרחש על מנת לשמור על שקיפות מלאה לכל אורך הפרויקט.
שלב שלישי
שלב רביעי
גמרים וליטוש
מתקרבים לסיום! בשלב זה נאמוד את קצב ההתקדמות ונקדם את השלבים הסופיים של הפרויקט. בחלק זה ניתן מענה לכל הדגשים שקיבלנו מהלקוח וממנהל הפרויקט שלנו, ונוודא שתתקבל תוצאה סופית יוצאת דופן.
שלב רביעי
זהו סיימנו!
מתחייבים לתוצאות
סיימנו! עכשיו נותר רק להתרשם מהתוצאה הסופית ולנשום לרווחה.
זהו סיימנו!

לנכס שלכם מגיע הרבה יותר ואנחנו יודעים בדיוק איך לעשות את זה. שנדבר?

לנכס שלכם מגיע הרבה יותר ואנחנו יודעים בדיוק איך לעשות את זה. שנדבר?

ניהול חדשני

ניהול הבניין מתבצע באמצעות שימוש באפליקציה דיגיטלית וחדשנית

מקצועיות

צוות מסור ומקצועי אשר סונן בקפידה ועבר הכשרות רלוונטיות

מחיר ללא תחרות

מחירים נוחים ומשתלמים תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת

תשומת לב ללקוח

שירות ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא את שביעות רצון הלקוחות

לקוחות ממליצים

צביקה הדר
״את קבוצת מרום הכרתי לפני כשנתיים. פגשתי חבר׳ה מקצועיים, אמינים, זריזים במענה ובשירות אותו הם נותנים ומעל הכל - אנשים טובים שאפשר לסמוך עליהם. מעבר לשירות מקיף שנתנו לי, בעקבות המלצתם על אפשרות להשבחת הנכס, החברה ביצעה עבורי שיפוץ בנכס בתל אביב במחיר משתלם ביותר. לאחר השיפוץ אכן הצליחו להעלות את דמי השכירות כפי שהבטיחו. פרוייקט ההשבחה היה מוצלח ביותר, ממליץ מאוד על החברה הזו, לא תצטערו.״
צביקה הדר
/
זיו זמרן
במשך שנים רבות טיפלנו עצמאית בנכסים שלנו באזור המרכז. הנסיעות, הזמן, ובעיקר כאב הראש והדאגה לתפעול שוטף ונכון של הנכסים דרשו מאיתנו המון משאבים וזמן. כבר בשלב החתימה, התנהלתי מול ליאור מרום וקיבלתי יחס מקצועי, אדיב, אמין ויוצא דופן ביכולותיו. לא רק שמצאו דייר תוך מספר ימים ספורים ודאגו לענייני החוזים, גם ביצעו שיפוץ והשבחת הנכס שהיה זול בעשרות אחוזים מכל הצעה אחרת שקיבלתי. ממליץ בחום!"
עו"ד זיו זמרן
ניהול נכס
שרה ונתן מרגלית
בתחילת דרכנו יחד פנינו לחברת מרום על מנת שיעזרו לנו עם מציאת דיירים לדירה החדשה שקנינו . מעבר למציאת הדיירים גילינו אנשים מקסימים וחרוצים שהפכו לבני בית אצלנו . דאגו מהתחלה ועד הסוף להתנהלות מול הדיירים וכל הכרוך בכך . מעבר לניהול הדירה , נתנו לנו שירות של שיפוץ מקיף בביתנו הפרטי. שגם ממנו היינו מרוצים מרמת העבודה וכמובן מהמחיר . ממליצים בחום רב, לא תצטערו על זה

שרה ונתן מרגלית
ניהול נכס
רפי ובאדי גרין
״הכרתי את החברה דרך דייר שיצא מדירתי בתל אביב. החברה הציעה לי מענה בשיפוץ הדירה במחיר נוח ומשתלם ובהמשך גם את ניהולה של הדירה ומציאת דיירים במחיר גבוה יותר בתקופת הקורונה המאתגרת! השיפוץ שבוצע כלל החלפת ויטרינות זכוכית, מטבח חדש לגמרי כולל ריצוף, עבודות פרקט בכל הדירה, סיוד וצבע. בנוסף, הם ייצגו אותי לכל אורך השיפוץ ודאגו לניהול איכותי של הדירה. אני מאוד מרוצה מהשירות, נסו גם אתם!״
רפי ובאדי גרין
ניהול נכס
יואל וענת מזרחי
״ברצוננו לשבח ולהמליץ על מחלקת הבנייה והשבחת הנכסים של קבוצת מרום. לפני כשנה, צוות הבניה של החברה ביצע עבורנו פרויקט שמטרתו הייתה להכין את הנכס המשפחתי שלנו למגורים והשבחתו לטובת שכר דירה גבוה. העבודה כולה התאפיינה בעמידה מדויקת בזמנים ובצמצום העלויות מהצעות נוספות שקיבלתי בקרוב ל-40% הוזלה! וחשוב מכל - התוצר הסופי שקיבלנו היה פשוט מדהים. ממליצים בחום, יואל וענת מזרחי.״
יואל וענת מזרחי
ניהול נכס