שיווק פרוייקטים

שיווק חדשני מבית קבוצת מרום

שיווק פרוייקטים מבית קבוצת מרום

קבוצת מרום פועלת נרחבות בתחום הנדל״ן בישראל, על כלל מרכיביו ומשתניו, קרוב לעשור. במרוצת השנים, התנהלנו מול משקיעים, יזמים, בעלי נכסים, רוכשים, מוכרים, דיירים ועוד. מעצם הפעילות השוטפת של הקבוצה, ולאחר שיתוף פעולה מוצלח במספר פרויקטים, חברה הקבוצה ליזם ואיש העסקים יואל רצוני. שיתוף הפעולה בין יואל לקבוצה הניב פירות במהרה, ולאחר פרויקט שיווק ראשון מוצלח במיוחד – הוחלט להקים חברת בת המתמחה בשיווק פרוייקטים באזור השרון, גוש דן והסביבה. מתוך הניסיון והקשרים שיצרנו לאורך השנים, אנו מתחייבים לספק את השירות והביצועים הטובים ביותר, ליזם ולמשקיע כאחד, תוך ליווי אישי ומותאם, הנובע מתוך ההיכרות ארוכת השנים עם הגורמים השונים בענף הנדל״ן.

השלבים בדרך לתוצאות הטובות ביותר עבור בנייה, שיפוצים והשבחת הנכס שלכם

שלב ראשון
פגישת היכרות עם היזם
נעים להכיר! בשלב זה נבצע פגישת היכרות אל מול היזם על מנת להכיר את הפרויקט, להציב יעדי מכירה התואמים את דוח האפס והזמנים הנדרשים.
שלב ראשון
שלב שני
מחקר שוק ובניית אסטרטגיה שיווקית
בחינת האזור הגאורפי והדמוגרפי של הפרוייקט המיועד, תוך מתן דגש על הבנת כלל המאפיינים, היתרונות והחסרונות של הפרויקט - לטובת הקמתה של תכנית אסטרטגית לשיווק הפרויקט.
שלב שני
שלב שלישי
הנעת האסטרטגיה השיווקית
ניצור קשר עם כלל גורמי השיווק הרלוונטיים, לרבות חברות הפרסום המובילות בתחום - עמן אנו משתפים פעולה בשנים האחרונות. זאת, על מנת שנוכל לאפיין ולהקים יחדיו את כלל ערוצי השיווק המתאימים לאסטרטגיה שהוגדרה.
שלב שלישי
שלב רביעי
הכשרת צוותי השיווק והמכירות
הכשרה מעשית כהכנה מקדימה לתחילת שיווק הפרויקט. בשלב זה נבנה צוות מוקפד שיעבור הכשרה בת עשרות שעות, המלווה בתרגולים רבים והיכרות מעמיקה עם הפרוייקט.
שלב רביעי
זהו סיימנו!
מתחייבים לתוצאות
מעתה נבצע פגישות עם רוכשים פוטנציאליים במשרדי הפרוייקט ונקדם את הצלחתו באמצעות מכירות איכותיות בזמני שיא. בסופה של פגישה מוצלחת, נתקדם לליווי הלקוח בשלב המשפטי שבסופו חתימה על הסכמי המכר במשרד עורכי הדין המלווה של הפרויקט.
זהו סיימנו!

לפרוייקט שלכם מגיע שיווק איכותי, ואנו יודעים בדיוק כיצד לעשות זאת. שנדבר?

ניהול חדשני

חדשנות

שימוש בשיטות שיווק חדשניות לטובת תוצאות מדהימות באמת.

מקצועיות

מומחיות

צוות מסור ומקצועי אשר סונן בקפידה ועבר הכשרות רלוונטיות.

ניהול חדשני

יצירתיות

הפעלת שיקול דעת מבוסס ניסיון לטובת שיווק פרויקט ברמה הגבוהה ביותר.

Heart

יחס אישי

ליווי מוקפד לכל אורך התהליך עבור הצלחת הלקוחות.

לקוחות ממליצים