סולאר

התחדשות אנרגיה ירוקה מבית קבוצת מרום

התחדשות אנרגיה ירוקה מבית קבוצת מרום

תחום האנרגיה הירוקה מתפתח ללא הרף, וניצול של אנרגיה סולארית הינו חלק אינטגרלי מתחום זה. אנרגיית השמש מצויה בשפע, וניצולה אינו פוגע בסביבה ואף תורם לה. מתקני אנרגיה סולארית ממירים את הקרינה האלקטרומגנטית המגיעה מהשמש. לשימוש באנרגיה סולארית יתרונות רבים ובולטים, במיוחד במדינה שטופת שמש כמו בישראל, אשר חלקים נרחבים בה נחשבים למדבריים.

חטיבת האנרגיה הסולארית מבית קבוצת מרום פועלת נרחבות בתחום האנרגיה הירוקה וביצעה מגוון פרויקטים של התחדשות אנרגיה, התקנת פאנלים סולאריים ועוד. העבודות אשר ביצענו בתחום זה הינם בעלי מורכבויות הנדסיות המשלבות ידע, ניסיון בשטח והתמודדות עם בלת״מים. לשם כך, בכל פרויקט נמנה מנהל פרויקט מטעמנו. תפקידו של מנהל הפרויקט הינו לאפשר עבודה שתתבצע על הצד הטוב ביותר, ביעילות מירבית ולבסוף, לשביעות רצונם של בעלי הפרויקט.

אנו מבינים את לקוחותינו וכן את תחום האנרגיה המתחדשת ודואגים לשלב בין שניהם. על מנת לספק מעטפת מקיפה אשר שומרת על איכות הסביבה תוך חסכון בחשמל וכסף רב – העמדנו אנשי מקצוע מוכשרים ומקצועיים אשר התפתחו, צמחו ולמדו את התחום. העולם מתקדם ואיתו גם אנחנו. מה איתכם?

השלבים שלנו בדרך לתוצאות הטובות ביותר

שלב ראשון
פגישת הכרות
בשלב זה נכיר אתכם ונציג את עצמנו. נאפיין את אופי הפרויקט, נתמחר ונציב יעדים משותפים יחד - כאלה שיתנו מענה על שאלות חשובות כמו: תוצר סופי של הפרויקט, לוחות זמנים ועוד.
שלב ראשון
שלב שני
הכנות לתחילת פרויקט
שלב ההכנות נעשה על ידינו לגמרי! הצוות המסור שלנו יגיע לאתר ויבנה לוח זמנים מפורט, יבין את דרישות הפרוייקט המדויקות ויקבע מועד לתחילת עבודה.
שלב שני
שלב שלישי
התקנה וביצוע
בשלבי הביצוע, נמנה מנהל פרויקט מקצועי ומוסמך שיהיה אחראי על ביצוע הפרויקט, העמידה בלוחות הזמנים ובסטנדרט הגבוה אותו אנו מציבים. בשלב זה נדאג גם לעדכן אתכם במתרחש על מנת לשמור על שקיפות מלאה לכל אורך הפרויקט.
שלב שלישי
שלב רביעי
גמרים וחיבורים סופיים
מתקרבים לסיום! בשלב זה נאמוד את קצב ההתקדמות ונקדם את השלבים הסופיים של הפרויקט. כמו כן, בחלק זה ניתן מענה לכל הדגשים שקיבלנו מהלקוח וממנהל הפרויקט שלנו, ונוודא שתתקבל תוצאה סופית יוצאת דופן תוך שנבצע את כל החיבורים הנדרשים על מנת להתחיל להפיק חשמל בצורה טבעית.
שלב רביעי
זהו, סיימנו
עכשיו נותר רק להתרשם מהתוצאה הסופית ולנשום לרווחה. מכאן תנו לגג שלכם לעבוד בשבילכם!

מוכנים לחסוך בחשמל ולייצר תפוקה משמעותית מהשטח הנדל״ני הלא מנוצל שלכם?

ליווי מותאם

ליווי אישי ומותאם

תכנון פרויקטים בהתאמה אישית תוך מתן עדכונים שוטפים לאורך התהליך

מקצועיות

מקצועיות

צוות מסור ומקצועי אשר סונן בקפידה ועבר הכשרות רלוונטיות

wallet

מחיר ללא תחרות

מחירים נוחים ומשתלמים תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת

שירות ברמת גבוהה

תשומת לב ללקוח

שירות ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא את שביעות רצון הלקוחות

לקוחות ממליצים